Vážení rodiče a strávníci,

po dnešních stále ještě neoficiálních informací od 3. května 2021 nastoupí žáci II. stupně 6. a 8.třídy na rotační výuku. Žáci budou přihlášeni automaticky. Pokud nemáte o obědy zájem včas si je odhlašte.

Žáci 7.a 9. tříd nastoupí od 10. května na rotační výuku. Žáci budou přihlášeni automaticky. Pokud nemáte o obědy zájem včas si je odhlašte.

od 3. května2021 je stále  I. stupeň  na rotační výuce. Žáci, kteří budou ve škole, jsou automaticky přihlášeni ke stravování. Pokud nemáte o obědy zájem, včas si je odhlašte. Děti na distanční výuce mají obědy odhlášené. Prosíme Vás o ošetření docházky v rotačních týdnech a případné odhlášky. Pro distanční výuku je možné si obědy objednat a vyzvedávat s jídlonosičem u výdejního okénka v době od 11,00 – 11,30 hodin na adrese: U lékárny 592, 156 00, Praha 5- Zbraslav.

V pozdější době je možné si obědy vyzvednout do jídlonosičů na jídelně do 14,00 hodin.

Žáci, kteří využívali stravování po dobu předešlé distanční výuky, mají obědy nadále přihlášené. Dále jsme ponechali objednané obědy cizím strávníkům a důchodcům.

Učitelům zůstaly obědy přihlášené pouze v případě, že si je sami objednali.

Máte-li o obědy zájem, nezapomeňte si je přihlásit. Pokud Vám to neumožní stravovací systém E-jídelníček, můžete si obědy objednat na tel. čísle 257 921 354 nebo e-mailem na: info@zss-zbraslav.cz

Stále vaříme dvě jídla.

Sledujte další nové informace o změnách na našich webových stránkách a prosíme Vás o potřebnou spolupráci v tomto stále přetrvávajícím období.

Kolektiv ZŠS