Prosíme všechny strávníky naší školní jídelny, aby dodržovali hygienické návyky v stále setrvající době Coronaviru. Bezpečné rozestupy u výdeje jídla a i při sezení u stolu.

Školní jídelna zatím vaří pouze jedno jídlo.  Kde žák dostane od kuchařek na tác polévku, hlavní jídlo, pití, dezert.

V této situaci není v našich silách s plným počtem strávníků vše bezpečně ošetřit podle stanoveného nařízení.

Děkujeme za pochopení, chráníme Vaše děti, chráníme naše kuchařky / kdo by Vám vařil !

Marie Vildová                                                                                                                                                                                                                                                                                                 ředitelka ZŠS  Praha Zbraslav